پایگاه مضمار ؛ تشکیلات اسلامی

إنَّ الیومَ المضمار و غَداً السِّباق ؛ امروز روز تمرین و فردا روز مسابقه است. (خطبه ۲۸ نهج‌البلاغه)
يكشنبه, ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۰۳ ب.ظ

سلسله جزوات «دین تشکیلاتی»: شماره 9


«دین تشکیلاتی9» با عنوان «تشکیلات اسلامی در نهج البلاغه» است که از جلسات تشکیلاتی «دکتر حسین عرب اسدی» مستخرج شده است.

#با_ما_همراه_باشید...

دانلود دین تشکیلاتی 9
نوشته شده توسط پایگاه مضمار
ساخت وبلاگ در بلاگ بیان، رسانه متخصصان و اهل قلم

پایگاه مضمار ؛ تشکیلات اسلامی

إنَّ الیومَ المضمار و غَداً السِّباق ؛ امروز روز تمرین و فردا روز مسابقه است. (خطبه ۲۸ نهج‌البلاغه)

پایگاه مضمار ؛ تشکیلات اسلامی

پایگاه مضمار با هدف تولید دانش و گفتمان سازی تشکیلات اسلامی از طریق ترویج فرهنگ کار تشکیلاتی، الگوسازی، نقد و تحلیل و همچنین رصد و پایش مجموعه های موجود آغاز به کار کرده است.

نام مضمار برگرفته از کلامِ « الا و انّ الیوم مضمار و غداٌ السباق» آگاه باشید امروز روز تمرین و آمادگى، و فردا روز مسابقه است‏‏، امیرمؤمنان برای این پایگاه انتخاب شد، باشد که گامی تمرینی در جهت فتح سنگرهای کلیدی جهان برداشته و برای ظهور اقامه کننده عدل آماده تر شویم.

پیام های کوتاه
بایگانی

سلسله جزوات «دین تشکیلاتی»: شماره 9

يكشنبه, ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۰۳ ب.ظ


«دین تشکیلاتی9» با عنوان «تشکیلات اسلامی در نهج البلاغه» است که از جلسات تشکیلاتی «دکتر حسین عرب اسدی» مستخرج شده است.

#با_ما_همراه_باشید...

دانلود دین تشکیلاتی 9


نظرات  (۱)

۲۱ بهمن ۹۶ ، ۰۳:۴۶ بهروز محمدی

تمام سیلی خوردگان قیام رسول الله مجموع آمدند هیئات منتظرین غیبت و با تئوری دزدی انقلاب در ساعت صفر دیوها انقلاب را ادامه دادند تا پس از قرن ها تلاش بی شائبه و شبانه روزی دیو و دد انقلاب جهانی و انفجار نور 57 حاصل آمد و حزب القوامین بامر ابلیس مجموعه منتقمین آل چنگیز و عثمان و شمر و اولی و دومی و سومی و چهارمی و خوارج و کلهم برخاستند تا جایگاه امامت به جایگاه بر حق عثمان بازگردد و اینگونه مسیح الضلالة روح خدا سه روز معطل بود تا به خدا بپیوندد و اما نامه ای داد و متناسخ شد در منتقم بعدی که از میان منتقمین منتقم تر بود و انقلاب ادامه دارد تا جایگاه الوهیت به جایگاه بر حق سلاله چنگیز بازگردد و مغولان حقوق غصب شده ی خود در خیر و مصلح بودن بازستانند و ابلیس حق عبودیت مخلصانه اش و برتری بر ادمی را بازستاند و انقلابی هستند و رب اعلایشان خمینی و همه ارباب و مولا ها و امام علی ها و امام زمان ها و الله ها و رسولان خودخوانده 39 سال اصلاحگری کردند تا زمین لم یزرع شد و امت واحده که پیش از انقلاب جهانی متفرق بود و 73 فرقه از زلف پریشانش که لای کتب می یافتند و عکسش که به ماه میدیدند مجموع آمدند و امت واحده اهریمنی دیو و دد ید واحده و انما المومنون اخوة شدند تا پس از 39 سال اصلاح گری امت واحده به رهبری هیچی بزرگ هیچ برجای نماند و تفی مانده برای دجال که با توجه به وحدت وجودی و اخوت خالصانه و مخلصانه این امت واحده این غنیمت را هم عادلانه بر رخسارشان تقسیم نمایند... و اما گویند خامه ای خمینی را به خواب دیده گفته گریه نکن چیزی نمانده شما دقت بفرمایید تطابق با قرآن و صدق الرویا و روایت که همه مومنین پس از من میتوانند رسالت داشته باشند بالرویا و اینگونه رسول هم هست از جانب ربکم الاعلی (و علمای شیعه و اسلام و علما شغلشان کار راه بیندازی است بهش رسالت هم دادند که یعنی همه چیز را که نابود کرد چیزی دیگر نمانده از رسالتش باشد البته ان الشیطان یوحی لاولیائه)و کلهم نفت و گاز و آب و غیره که میبرند برای اسلام انفال است و از رسالت مولی الموالی کشفی که ژن مرغوب تکامل داروینیستی ماتریالیستی دارد

 

  امت واحده یک مراتبی دارند که خودشان خانه ات را آتش میکشند و سپس توی چشمت هم نگاه میکنند میگویند آشوزرتشت سخن میگفت و امام صادق حرف میزد و سخنشان این است که مرد گم گشته پیرامونش را چونان کسی که خانه اش آتش گرفته میپندارد و حالا تو بگوی آتش نشانی آتش گرفتم میگویند به تخمم.. موانع ظهور است و یا دارد گناهانش پاکسازی میشود و یا بهر حال از نژاد برتر شیعیان(ابلیس) نیست و برای نمونه 9 دی چند صد نفر می آیند اعلام میکنند 4 میلیون تو بگو چند صد نفر بودند میگویند تو نمیبینی و بگو طاعون راه انداختید و چرا امراض صعب العلاج که شبه شرایط آزمایش اتمی و بمباران اتمیست بیداد میکند در قلوب تو مرض است خدا جهت افزایش امراض تو مرضا را زیاد میکند و تو خودت نمیخواهی و اینکه مضحکه ی اسلامیون چطور است هرکس مضحکه اندیش باشد پیرامونش را مضحکه میگیرد و ما هم که فنا هستیم برای همین اینجا سیرک اسلامی برگزار میکنیم و حالا چرا نخست شما مضحکه درست کردید و سیرک سپس ما گفتیم مضحکه است .. زمان نیست و امام حسین و پیامبر آخر کار را میدانند ما هم که فنا هستیم از همان نخست داشتیم چنین میکردیم.. شمر مراتب معنوی والایی داشته پیش از تیراندازی لشکر امام حسین میدانسته لشکر امام حسین میخواهند تیراندازی کنند و امام حسین که قسم میخورد که نخست لشکر شمرآغاز کرد علمای اسلام متفل القول هستند بر وحدت وجودی و اینکه من و تو نداریم همه اوست بنابراین ما که داریم میخوریم و میکشیم کل النفس ذائقة الموت!! روایت است داریم کار خدا را پیش میبریم و امام علی فرمودند بزایید برای مردن ما هم تسریعش میکنیم و فرمودند زندگی چون یک خواب است ما هم چپ و راست میکنیم و میزنیم واز خواب بیدار بشوید و همه اش اجرای متنویات امام علی و سیر الی الله و فی سبیل الله و جهت اینکه ذائقه تان با موت با حقیقت آشنا شوید و به دیدار خدا بروید .. علمای اسلام و مومنین و مسلمین عشاق هستند و عشقشان به سطحی میرسد عشاق حکومت الله!!! و لذات انتقام همینطوری هر بهانه ای جور شد گشنه مان است خماریم!!!..

خیل عظیمی از مستضعفین هستند و گرسنگان و تشنگان لذات معنوی و برای اسلام میبرند برای همین دو سوم مرگ و میرها طبق اعلام خودشان غیرعادیست و یک سومش هم به زور عادی جلوه میکند !!!

 

میگویند خداوند در قرآن وعده انقلاب اسلامی و خمنی و رژیمش را نیز داده است البته اعوذ بالله من الشیطان الرجیم أَلَمْ أَعْهَدْ إِلَیْکُمْ یَا بَنِی آدَمَ أَن لَّا تَعْبُدُوا الشَّیْطَانَ ۖ إِنَّهُ لَکُمْ عَدُوٌّ مُّبِینٌ این مردم ناسپاس بجای اینکه 24 ساعته شکرگزار باشند از مسیح موعودی که آمده اموالشان را کلهم به غنیمت اَسلام برده باشند چرا که پیامبر فرمود الفقر فخری ... به فخری که به تمام معنا بر ایشان عارض کردیم اگر تمام عمر شکرگزار باشند باز هم کم می آید .. برای همین چون توفیر نمیکند چندسال شکرگزار باشند یا نباشند در هر صورت جهت اینکه اتصالشان بیشتر بشود و با حقیقت آشنا بشوند به دین الله (قبرستان / اعدام / زجرکش که لذذذذذذتش هم بیشتر است)

شما حتی فنای در خامنه ای هم بشوید یا دیگر شیخکان یا انواع مذاهب و فرق و اساساً با رژیم کار داشته باش کار نداشته باش .. دستگاه فرکانس گوز سنج درست میکنند فرکانس گوزتان با عظمی متنافر بوده .. باید بالاخره یک دلیل و حجت برای خرانشان بتراشند و میتراشند و بر همین مبانی جداً همه را به دین الله(اعدام دسته جمعی/ قبرستان / پخش ویروس تطابق ژنتیکی یافته که مخالفین حقش!!(تمامی اقوام غیر یاجوج و ماجوج) را ریشه کن کند و از ریشه بسوزاد و البته درآمدزایی کلان هم برای اسلام داشته باشد و سموم جهت ریزش گناهان و تطبیق فرکانس های گوزز با فرکانس نوای آخوندها) وارد میکنند .. بنا نیست از این کلونی جز زندانبانان انیرانی و عثمانی و فنای در خامنه ای دیو آن هم در منتهای ذلت و نیهیلیسم کسی از مهلکه جان سالم بدر ببرد .. پیشه همان است که عرض شد مابقی جز مجازی نیست! گله کرکس ها هستند .. در این متد فتح قله به قله میکنند و هیئات منتظران هستند تا همینطوری مردمان مناطق هاشور نخورده فقیر لاغر و بیمار شوند و اینها چاق بشوند و پیشروی کنند /... مابقی جز مجاز و پروپاگاندا نیست بنابر موقعیت زمانی مکانی که چه تیغی ببرد یا ایرانی مذکور که میخواهند بخورندش (و جداً و واقعاً به خون رسیده اند یعنی با خون ایرانی ها تجارت میکنند میکشند عامدانه تا اعضای بدن ایرانی ها را تصاحب کنند و غنیمت است دیگر!! ) یا کافر است یا بورژوازی(روزهای نخست فتنه 57 و کودتای اهریمنی و اشغال کشور گله کرکس ها کسی را میدیدند پیکان دارد میگفتند بوژواست بخوریمش خیلی هم گشنه هستند همه شان ) کلاً بنابر موقعیت زمانی مکانی که چه ابزاری برای تدجیل فرآیند ادمخواری داشته باشند یک بامبولی در می آورند و همان کارش همیشگیشان را میکنند .. اما پس از پروژه پروستاریکا!! حتی نیروگاه های برق و سد و غیره را بماند کارگاه ها و کارخانجات همه را از بیخ رایگان به جیب زده اند ذیل خصوصی سازی .. بهرحال این مستضعفین بیچاره زمین بهههشان ارث رسیده و بنابر اینکه چقدر به ذکر خدا!!(همان گوساله سامری / عثمان عظمی) مشغول باشند خدا در معیشتشان باسط است در سطح خیلی گل و گشاد مثلاً کلاً مخابرات که هر شماره موبایلی نفر به نفر سهامدار هستند چرا که پول خط موبایل را نگرفتند بلکه خط موبایل را به قیمتی در سطح هزار دلار میفروختند و میگفتند سهامدار هستید و این پول برای زیربناسازی خطوط مخابرات است و همه اش را یکجا هاپولی میکنند از چند ده میلیون نفر .. و اختلاس اینجا در سطح گرگم به هوا بچگانه و بازی کودکانه است چند هزار میلیارد.. اینکاره نیستند اختلاسگران!!! دقت میفرمایید؟ روایت داریم اگر در بیابان هم حیوانی تلف شد از گناه شماست(همراه با اشاره انگشت.. شما!!!) و عمام لعین گفته اسلام(چنگیز مغول) شمشیر کشید و نیمی از دنیا را گرفت(جمعیت مردم دنیا 50 میلیون نفر بود 25 میلیون نفر را طی فقط حمله چنگیز کشتار کردند) و یدالله مغول ها بخاطر گناهان شما!!! بوده که در نیشابور سگ و گربه را هم میکشته.. دقت فمودید؟ گناهان شما!!! اکنون بیشتر دقت بفرمایید حتی فیسبوک هم در مسنجر نوشته you ... آیا ایمان نمی آورید؟ عکس/ قتل‌عام بی‌رحمانه یاکریم‌ها لاشه 368 یاکریم که با مصرف دانه های سمی تلف شده اند در دشت آزادگان کشف شد

اینها از همان کنفرانس تهران تقسیمات کردند و سپس فرقه دموکرات و پروسه چندصدساله تاتارها و روس ها و خیانت های آزادیخواهیان و دموکرات هایی که سبکشان در دموکراسی خواهی همان سبک آخوندکان در دین گستریست!! که شکست خوردند مغولیست ها زهرشان را 57 ریختند قابیلیان و اکنون هم این شیخکان میکروب ها و باکتری ها مملکت را خوب به تباهی کشاندند و همان برنامه اشغال متفقین را دارند پیاده میکنند تمام ذخایر مادی و ارزاق کشور بدون سر و صدا برای طراحی های بین المللی کنسرسیوم خرج میشود و پروپاگاندای رژیم های اهریمنی سراسر زمین و اینطوری بده بستان دارند و صدایش را هم در نمی اورند و مملکت ایران را هم در یک ایزولگی و با دستور غرق کردن در پروپاگاندا دهه هاست به تباهی میکشانند رژیم در سطح خلوص ناب اهریمنیست..طراحی های عجیبی میکنند ..

این امت واحده یک طوری در جنایت و خباثت و دیوخویی و خیانت و ناجوانمردی پیش رفته که تو حتی خاطره بگویی کسی باور نکند گمان ببرند هذیان است.. یعنی البته آنچه این سالها به عینه خودمان میبینیم 5 سال پیش به خواب میدیدیم شک نمیکردیم اضغاث احلام است و از خواب میپریدیم و به دکتر مراجعه میکردیم.. این روش است!!! دروغ بزرگ میگویند .. چرا که دروغ هرچه بزرگ تر باورپذیر تر ..روش دیو هاست چرا که در فطرت بنی ادم نمی آید.. از سویی جنایت و شرارت و خباثت را به منتها الیه مراتبی میرسانند که در وهم هم نگنجد پیش چشمانتان و دچار فریز و انجماد و شوک میکنند و باورناپذیری، شعبده میکنند میکشند میبرند تغییر چهره میدهند نابود میکنند پول تیر را هم میگیرند طلبکار هم هستند

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم إِنَّ اللهَ وَعَدَکُمْ وَعْدَ الْحَقِّ وَوَعَدْتُکُمْ فَأَخْلَفْتُکُمْ

حکومت قرآن (قرآن های ناطق/ دیو و دد / آخوندک )است دیگر (امام علی میفرمایند من قرآن ناطق هستم و فرمودند بین امت ثقل اکبر قرآن و ثقل اصغر معصومین را برجا نهادم و موجوداتی موسوم به دیو و آخوندک مدعی هستند ثقل اکبر هستند یعنی بر معصومین هم فضیلت دارند!!! البته روایت است که هرکس منکر فضیلت معصومین بر خلق شود کافر است.. البته آخوندها خلق نیستند هنوز تحقیقات تکمیلی درباره اینکه چه موجوداتی هستند ادامه دارد باطل و بیدادشان لایتنهاهیست ،خمینی ملعون میگفت میگویند اسلام منهای روحانیت(جسمانی ها و ماتریالیست ها گله کرکس ها) یعنی اسلام منهای قرآن اعوذ بالله من الشیطان الرجیم ولم یکن له کفواً احد ).. اشدا علی الکفار رحما بینهم ... مردم را که کفار هستند با پلیدترین روشهای اهریمنی که خوب من اراد بالحق!! ولو بالباطل طوری نیست!!! خوب!! با پلیدترین روشها گاز سمی بزنید بابلی ها و مغول ها را بیاورید با ماشین آتش نشانی از رویشان رد شوید جنازه ها را بدزدید خانواده ها را خفه کنید.. زندانی ها را مسموم کنید ایندفعه بالاخره خدا ربکم الاعلی در دانش جلو رفته تابلوبازی باتوم فرو نکنید بجای باتوم بهشان شیاف سمی بدهید بگویید برایت خوب است و درمان بیماری مخالفت با رژیم است!! اشدا علی الکفار و بین خودتان از حشدالشعبی و فاطمیون و غیره با ساندیس و اتوبوس و تاید و غیره رحما بینهم... نمیبینید خروش امت واحده شرکت واحد بر کفار را؟؟؟ حق دیگر!! یعنی شما با حق آشنایی ندارید؟؟؟ دوره بنی عباس امام معصوم را که گروگان میگرفتیم حق این بود که اگر تکان بخورید ما!! به جان امام معصوم سوء قصد میکنیم پس حق این است که از جان ایشان محافظت کنیم دیگر! این حق نیست؟؟ خوب! حالا من اراد بالحق جهت اینکه پیشگیری کنیم تصور کنید شما علیه ما قیام کنید ، تصور کردید؟ خوب ما به جان امام معصوم سوء قصد میکنیم دیگر! خوب حالا حق این است که جان امام معصوم را باید حفظ کنیم.. جهت پیشگیری ما همه تان را بطور کامل حمله مغولیستی میکنیم که یک وقت علیه ما قیام نکنید و ما به جان امام معصوم سوء قصد نکنیم.. البته الان در حوض ماهی نیست.. قورباغه ها پادشاهی میکنند... دقت میفرمایید؟ آن یکی با دو تا شیاف پتاسیم میخواهد بکشد من با یک شیاف پتاسیم.. خوب حالا یک شیاف بر حق است یا دو شیاف؟ احوط یک شیاف بر حق است اگر لذت نبرند البته!! پس ما اراده به حق کرده ایم نمیگذاریم الان منو بگیر میخام دوتا شیاف فرو کنم.. منو بگیر.. خوب الان دیدی من جلوی دو شیاف را گرفتم و من اراد بالحق ولو بالباطل که یک شیاف باشد طوری نیست دیگر ... جنگ ایمانیست.. الله ادعای خدایی کرده 124000 پیامبر فرستاده فقط رساله استاد اعظم معمار کبیر انقلاب! باید الله که الکی میگوید ما را خلق کرده من خمینی و خامنه ای خودم خودم را خلق کرده ام!! بکشید تا کل دین لله . و تمامی سیلی خورده های قیام رسول الله مجموع آمدند انقلاب کردند و ادامه تا امامت به جایگاه بر حق!! یعنی عثمان بازگردد و برای همین روح خدا سه روز معطل بود تا به خدا بپیوندد و و قائم آل چنگیز که طی یک ماتریالیسم تاریخی و تکامل داروینی به ژن برتر و کشفی مولی الموالی رسیده انتقام همه دشمنان الله تقلبی انا ربکم الاعلی را از خلق الله بازمیستاند تا جایگاه الوهیت نزد حق!! سلاله چنگیز بازگردد . حکومت الله است!!! انما المومنون هم اخوة خیالتان راحت... همه شان به قسمی به انوار قدسی یا به یک منوالی خودشان هایپرسادومازوخیستی هستند . همکاری تنگاتنگی هم دارند با ما!! من شیطان هم همه را نمیخواهم هلاک کنم.. کل شی هالک الا وجهه.. ربکم الاعلی خامنه ای/ ژن مرغوب نیز ژنی است که ربکم الاعلی رغبت میکند چند کانتینر طلا و دلار را موهبت میکند تا کارهای امپراطوری جهانی قوم مصلح و خیر یاجوج و ماجوج پیش برود اینها مجموعاً چند ده هزار فاشیست هستند چند صد آخوند و قلمان هایشان .. هرکدام هم بنابر اندیشه ای مذهبی، نژادی، کینه و انتقامجویی از مردم .. اینها 57 همه انتخاب شده بودند و کاملاً همواره همین چند ده هزار نفر هستند منتهای مراتب در سال 57 با یک پروپاگاندای عظیم و توطئه ای عظیم همان کاری که داعش کرد هزار نفر شهر سه میلیونی موصل را گرفتند با خیانت، دستور، گروگانگیری، پروپاگاندا، هرچه بود کشور را اشغال کردند .. خودشان هم خیلی خوب خوب میدانند و ژنرال آمریکایی عملیات را هدایت میکرده و همواره ه روش گله کرکس ها و مرده خوری کسانی را که در پروپاگاندای اینکه رژیم شاه دارد سقوط میکند یا برویم با بورژوازی بجنگیم یا اسلام در خطر است های 57 را که از پیش رو برمیداشتند اکنون به یک خلوص رسیده اند در رژیم ... کمترین پایگاهی ندارند ... حتی از نیروی انتظامی و تمام کارهایشان را مزدورها انجام میدهند..رده های بالا هم کلاً شو بازی میکنند خیلی حرفه ای .. و سیستم حکومت الله کاملاً تنظیم است.. واحده و از سه جزء و سه قوه دارد.. ملائکه دارد ... جندالله دارد.. حزب الله دارد .. مصلحین دارد.. مفسدین هم که کلاً هر کس زاویه داشته باشد بالاخره در می آید مفسدین است.. علما هم هستند کاملاً تطبیق میدهند و میچپانند با آیات و روایات .. اینجا هم کلاً هرکه به فکر خویشه! سفره ای پهن است.. دیوها هرکدام به سفره خوشان و آدمخواری مشغول هستند.. مال مردمخورها همین طور .. هرکس وظایف اجتماعی خود را به خوبی انجام میدهد..

و حکومت داعش فول آپشن که در سال 57 از سوی بیگانگان هم برآورده شد و هم اینکه به رسمیت شناخته شد و کرسی بین المللی هم دارد و کنسرسیوم هم رسانه ها را اداره میکند و چرخ های دنیا میچرخد بهرحال ... الگوی تمامی رژیم های اهریمنی فی کل الاعصار هم هست .. و هرچه از پلیدترین متدهای زامیزاسیون هرجا بجویند مواد جدید و کشنده تر(اصلاح گرانه تر و سریع تر پیوندانده به دین الله) کلاً به سرعت اینجا اپیدمی میشود و آزمایش میشود و خیلی ریلکس هرآنچه در وهم شما هم نمیگنجا پیش چشمان شوک زده مردم و چشمان باز و بیدار شب پرستان و خون آشام ها در جریان است جریان سقوط رژیم دروغ است.. برنامه رومانیزه کردن مطلقه و حاکمیت نیهیلیسم مطلقه است.. یعنی دیوها ادمخواریشان را میکنند چند ده هزار نفر هم همه پول اسلحه و رسانه ها و منابر را طی طریق گله کرکس ها فتح قله به قله کرده اند گمانشان این بود آمریکا میخواهد بیندازدتشان خودشان خوب میدانند چطور آمده اند و چه سست بنیان هستند وحشت بویژه و در صف نخست اصلاح طلبان و دارودسته مموتی را گرفته بود بوریس جانسون گویا یک سری کد بهشان داده که دست نشانده هایشان را تنها نمیگذارد کل رسانه ها جریانات اخیر را بایکوت ، ایجاد انشقاق، سرکوب، و نادیده انگاری کردند و اینترنت هم روزهاست قطع است یعنی قطع نیست به سرعت توحیدی و ولایی رسیده و عرض شد برنامه این است اینها به فرایند استحمار / / استثمار / نابودی خودشان ادامه دهند ... پول و اسلحه و رسانه هم کلاً دست همین گله کرکس هاست دیگران هم اسارت مطلقه هستند در شرایطی که دیو ها و امت اسلام مشغول عزاداری هستند و کلونی هایی دارند که رژیم مثلاً نمیخوردشان!! یعنی خودارضایی معنوی میکنند و کاریست که اساتید اعظم لژهای گنبد و منبردار خوب بلدند.. دیگران هم خورده میشوند و اینها هم به نداشته هایشان!!! چون آنها بهرحال یا گنهکارند .و به سزای اعمال ننگینشان میرسند یا که موانع ظهور هستند و رفع میشوند و یا اینکه بهرحال از قیافه شان خوشتان نمی آید دلایل زیاد است برای امت واحده !! با عنایت به اینکه شیعه(شیعیان ابلیس و ابلیس مدعیست بر بنی آدم برتری نژادی دارد دیگر) و تشیع برتر است! و عندالملاحده عثمانی متقی ها با تقوای بالا کار یزیدی میکنند و عز و ناله حسینی و میبینند میشود و شد و بهرحال خوشمزه هم هست گوشت آدم اعتیاد هم دارد! و پیش از ظهور نژادهای پست هلاک میشوند.. اینها پس از خودارضایی ملتفت هلاک خودشان نمیشوند و آخوندها هم لذتش را میبرند منبرشان را میروند و پاشش های معنوی میکنند.. و سابقون السابقون هم نیترات میزنند و آرسنیک و غیره و اصلاحات میکنند در جامعه و گناه را از بین میبرند باران بیاید.. بسیاری از تظاهرکننده های پس از جمعه هم از منافقین بودند و کاملاً آموزش دیده!!(عوامل خودمان ) که میرفتند شعارهای انحرافی انشقاقی و همراه با دافعه سر میدادند.. بی موقع فرار میکردند و جمعیت را متلاشی میکردند و کسانی که از منافقین! نبودند را شناسایی تعقیب و دستگیر و بعضاً کشته میکردند

خمینی لعنة الله علیه مسیح الضلالة و شیخکان میکروب ها و باکتری ها ی جهان خلقت بر خلاف تصوری که همان 57 بیچاره کرد همگان را که اینها کسانی هستند دنبال کار خدا پیغمبر/ بی تجربه / دنبال دنیا نیستند / اینکاره نیستند / از بین الملل سر در نمی آورند همه شان اساتید اعظم لژهای ماسونری هدفمند آموزش دیده و بسیار پلید و مراتب دیوخوییشان و شرارتشان چنان ناشناخته بود که آنچه همین امروز به چشم میبینیم همین 5 سال پیش به خواب میدیدم بیشک میگفتیم اضغاث احلام است. لیک این دشمنان خدا و رسول الله و ملت ابراهیم و ابنای بشر و ملت ایران و خلق الله بسیار حرفه ای و کارامد! برای نمونه همان زلزله کرمانشاهان اگر بی سوادترین لاابالی ترین دزدترین شیادترین کسان را بگمارید کار 24 ساعته را پس از 80 روز نکردند که هیچ!!! اموال ارسالی مردمی را هم چپاول میکنند و کینه و دشمنی و کارامدی مثالزدنی نابودگر 1 و نابودگر 2 در فریب در جنایت و خبث و شقاوت دارند که آنچه مشاهدت میشود و میشونید از این سو و آن سوی تنها نوک کوه یخ شرارت این موجودات است و اعماق لایتناهی شرارت را پیاپی و شتابان در حال اکتشاف هستند  . چه کسیست نداند چارتا موشک رویش عبری بنویسند منطقه را تنها پرآشوب میکند؟ پس چرا جز اینکه نام ایران و ایرانی را در بین جهانیان جلوه نانکوبدهند و بساط لازمه برای برآورندگان انگلیسی خود در فروش تسلیحات نظامی به اعراب و بیرون کشیدن ثروت های نفتی از منظقه و خدمتگزاری بی شائبه ضدبشری به کنسرسیوم کار دیگری میکنند؟ اعوذ بِاللَّهِ مِنَ الشَّیْطَانِ الرَّجِیمِ أُفٍّ لَکُمْ وَلِمَا تَعْبُدُونَ مِنْ دُونِ اللَّهِ أَفَلَا تَعْقِلُونَ

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی